1. Задача 3
Розрахувати суму страхового платежу та страхового відшкодування за договором страхування домашнього майна при застосуванні системи першого ризику згідно з такими даними
2. Задача 5
Розрахувати страхові платежі та виплати страхового відшкодування при страхуванні врожаю озимої пшениці на площі 300 гектарів.
Умова: оскільки відповідне поле не може бути затоплене, господарство просить виключити зі страхових ризиків повінь, вимокання і відповідно скоригувати страхові платежі
Вихідні дані:
Середньорічна врожайність озимої пшениці за останні 5 років становить 32 ц/га.
Страховий тариф по всіх ризиках дорівнює 10% від страхової суми, знижувальний коефіцієнт до базової ставки – 25%.
На день загибелі врожаю частка фактично сплачених страхових платежів – 70,1%.
Франшиза безумовна 5%.
3. Задача 6
Визначити тарифну нетто ставку за договором страхування від утрат прибутку на підставі таких даних: кількість зупинок виробницт¬ва — 6 разів; час спостережень за даним підприємством — 10 років або 3650 днів; загальний час зупинок — 4 місяці, або 120 днів; ціна одиниці продукції — 12 000 грн.; випуск продукції за день — 115 шт.
4. Задача 8
На базі практики здійснити розподіл персоналу за віком та
розрахувати для представників кожної вікової групи ефективність додаткового пенсійного забезпечення за договорами пен¬сійного страхування:
— сформувати вихідну інформаційну базу даних (вік страхувальльника на момент укладення договору; строк страхування; кількість, величина та частота сплати страхових премій і страхових виплат, ставка інвестування) за наданою потенційним страхува¬льником інформацією. При цьому враховувати, що пенсійний вік для чоловіків — 65 років, жінок — 60 років; мінімальний термін
до виходу на пенсію — 10 років;
— навести графічну схему фінансових потоків за прийнятими
умовами договору та розрахувати баланс фінансових зобов'язань сторін договору страхування та величину страхової премії (чи виплат).
5. Задача 11
Спеціальне право запозичення (СПЗ) (англ. special drawing right, SDR) - було створено МВФ в 1969 році, для підтримки Бретон-Вудська системи обмінного курсу. Країні, що брала участь у цій системі потрібні були офіційні резерви — урядові або центральні банківські капіталовкладення у формі золота і загальноприйнятих іноземних валют, які могли б бути використані, щоб донести чисту валюту на міжнародний валютний ринок, з метою збереження його обмінного курсу. Але світовий попит на два ключових резервних активи — золото і долар США — довели неадекватність підтримки захоплення світового торгового та фінансового розвитку, що в той час мало місце бути. Таким чином, світова спільнота вирішила створити резервні активи під протекцією МВФ.
Тип: | Контрольные |
Цена: | 60,00 грн. |
Дата сдачи: | 29.05.2009 |
НОМЕР: | 125984 |
Язык: | украинский |