Згідно методички

Згідно методички

Тип:Контрольные
Цена: 110,00 грн.
Дата сдачи: 14.12.2009
НОМЕР: 126381
Язык: украинский
Fill out my online form.

1. Основні шляхи фінансування підприємства. Інтереси учасників та суперечності    3
1.1. Основні джерела фінансування    3
1.2. Статутний капiтал, як джерело фінансування підприємств    4
1.3. Амортизація як джерело фінансових ресурсів підприємств    5
1.4. Комерційні банки як джерело кредитного фінансування    8
1.5. Оренда основних фондів (лізинг)    11
1.6. Комерційний кредит    14
1.7. Спеціальні фонди та програми    15
1.8. Фінансування через емісію та розміщення цінних паперів    15
1.9. Розміщення цінних паперів    18
2. Практична частина    21
Завдання 1. Формування раціональної структури капіталу    21
Підприємство «Світанок» зіштовхнулося із проблемою недостатнього розвитку власного виробництва, має місце неритмічна робота, готова продукція пролежує на складах. Для ухвалення рішення про можливі шляхи виходу з положення, що склалося, необхідно провести розрахунки і зіставлення по основних показниках фінансового менеджменту як для самого підприємства, так і для контрагентів, з якими має намір співпрацювати підприємство.   
1. розрахувати 4 основних показника фінансового менеджменту: додану вартість (ДВ), брутто результат експлуатації інвестицій (БРЕІ), нетто результат експлуатації інвестицій (НРЕІ), економічну рентабельність (ЕР); похідні показники: комерційну маржу (КМ), коефіцієнт трансформації (КТ), зробити висновок;
2. визначити ефект фінансового важелю (ЕФВ), найкраще співвідношення залученого капіталу (ЗК) і власного капіталу (ВК), а також можливу ставку по кредитах;
3. запропонувати два варіанти фінансування (довгове, бездовгове) одного з обраних Вами підприємств, припустивши, що воно збирається розвиватися і НРЕІ при цьому збільшиться в 2 рази від базового рівня, а підприємство може як залучити необхідний кредит, так і оголосити підписку на акції на суму власного капіталу, що воно вже має;
4. розрахувати граничне значення НРЕІ;
5. побудувати графік.

Завдання 2. Управління асортиментною політикою    26
Для реалізації нового проекту і освоєння нової продукції підприємство АО «Пісня» шукає постачальників сировини, матеріалів, напівфабрикатів. Щодо споживачів, то мають місце несплати дебіторської заборгованості, це заважає оперативній роботі, призводить до додаткової потреби в фінансових ресурсах, виникнення незапланованих фінансових витрат. Ритмова робота ставить підвищені вимоги до вибору контрагентів.
Тому потрібна оцінка їхньої надійності, визначення нинішнього стану і прогнозування їхнього «критичного шляху» на найближчі періоди, що дозволить намітити припустимі межі ризику і виявити потенційні можливості досліджуваних підприємств. Для вибору постачальників і споживачів необхідно:
1). Розрахувати результати господарської діяльності (РГД), результати фінансової діяльності (РФД), результати фінансово-господарської діяльності (РФГД) зробити висновки щодо їх значень;
2). Побудувати матрицю фінансової стратегії, зробити висновок щодо їх стану, тенденцій розвитку, можливостей співпраці.
При визначенні суми коштів по сплаті за користування кредитом варто прийняти ставку 20%. Виплачені дивіденди розраховуються на основі розміру отриманого прибутку за рік, при цьому варто мати на увазі, що 60% прибутку йде на його накопичення.     

Завдання 3. Формування матриці фінансової стратегії    29
АТ «Північ» планує підвищити оборот, в той же час воно бажає стимулювати власних інвесторів через виплату дивідендів. Знайти внутрішні темпи зростання, якщо воно має такі основні показники.
Завдання 4. Оптимізація основних параметрів підприємства    31
Аналіз динаміки і структури джерел акціонерного  капіталу на ВАТ “Лисичанський нафтопереробний завод” за 2006-2007  рр.

Джерело капіталу    Сума, тис. грн.    Структура капіталу, %
    2006    2007
    відхи-лення    2006    2007    відхилення
Власний капітал    2721,0    2705,0    -16,0    36,1    42,1    +6
Залучений капітал    4822,0    3723,0    -1099    63,9    57,9    -6
Загальна сума капіталу    7543,0    6428,0    -1115    100    100    -

З наведених даних видно, що загальна сума акціонерного капіталу, який використовувався ВАТ “Лисичанський нафтопереробний завод”  протягом періоду, що аналізувався,  мала тенденцію до зниження. З 7543 тис. грн. на початок періоду, що розглядався, вона зменшилася до 6428 тис. грн.

Завдання 5. Визначення розміру грошового потоку та оцінка ринкової вартості підприємства    32
Список використаної літератури    48

Связь с нами! Мобильный: +38 (098) 486-23-17

Звоните в любое удобное для Вас время.

НАШИ КОНТАКТЫ

Обращаясь в нашу компанию для заказа курсовой работы или другой письменной работы, нужно заполнить форму на сайте или позвонить по телефону. Чтобы выполнить заказ качественно, нам необходимо получить максимум информации о требованиях к заказу, методических рекомендациях, правилах оформления, количеству источников и сроках выполнения.